Супровід 1С:Підприємство

Для нашої компанії автоматизація підприємств не обмежується тільки продажою продуктів 1С:Підприємство. Своїм клієнтам ми пропонуємо повний супровід 1С:Підприємство. Наша підтримка передбачає індивідуальний підбір необхідної програми згідно специфіки організації й основних вимог, які висуваються до продукту; якісне встановлення й налаштування 1С:Підприємство із усіма необхідними доповненнями, а також подальше обслуговування 1С:Підприємство, включаючи своєчасне поновлення програми 1С:Підприємство і консультування з питань інтеграції 1С:Підприємство на Вашому підприємстві.

Звичайно ж Ви можете самостійно придбати програму 1С:Підприємство, установити її й негайно приступити до роботи. Але тільки професійний і комплексний підхід до впровадження 1С:Підприємство дозволить створити надійну й підходящу саме для Вас систему автоматизації підприємства.

Займаючись автоматизацією ресторанів, магазинів, торговельних і виробничих підприємств, ми не обмежуємося типовими рішеннями. Ми пропонуємо цікаві конфігурації такі як: «Роздріб», «Рарус Общепит», «Торгівля для приватних підприємців». Крім того, наша підтримка 1С:Підприємство передбачає створення унікальних налаштувань, які дозволяють максимально задовольнити вимоги замовника, зробити роботу з 1С:Підприємство більш зручною й продуктивною.

ITS_Circle
null

Поновлення

null

Обслуговування

Доопрацювання

Эта запись также доступна на: Russian