Фіскальна техніка (РРО, касові апарати)

Наша компанія є центром сервісного обслуговування РРО.
Ми надаємо наступні послуги:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Введення в експлуатацію РРО (касового апарату), Фіскалізація

Перевірка працездатності і комплектації РРО, перевірка версії прошивки апарату згідно з реєстром РРО, програмування реквізитів чека, режимів роботи і налаштувань, заповнення документації, опломбування РРО контрольними марками.

Роботи з відновлення працездатності РРО

Якщо несправність не вдається усунути за телефоном, то необхідно викликати інженера нашого ЦСО або доставити РРО в ЦСО. Як правило, час ремонту РРО становить від декількох хвилин до 72 годин в залежності від складності виявлення та усунення несправності.

Персоналізація РРО, персоналізація модему РРО

РРО переводиться в режим персоналізації

РРО за допомогою МБ SAM встановлює захищене з'єднання з еквайєром і передає дані про РРО та фіскальний номер, після отримання даних сервером податкової, служба персоналізації передає інформацію про успішне виконання персоналізації.

Навчання касирів роботі з РРО

В процесі підготовки:
Вас навчать поводитися з апаратом (якщо Ви бачите його вперше в житті);
доведуть до відома про вимоги, що пред'являються податковими органами до роботи касира;
попередять про можливі (найбільш поширених) помилки (випадки з життя вже бувалих касирів).

Роботи з технічного обслуговування РРО

Технічне обслуговування РРО проводиться відповідно до гарантійного та післягарантійного вимогами заводу-виготовлювача. Огляд, перевірка правильності відображення даних в чеку, чистка та змащування механічних вузлів, перевірка версії встановленого ПО

Зняття касового апарату з обліку в ЦСО

Виведення з експлуатації касового апарату, ЦСО виробляє як правило з наступних причин:
- у разі закінчення нормативного терміну використання РРО, як правило 7 років;
- в разі ліквідації підприємства;
- при зміні власника;
- при списанні;

Безкоштовні послуги нашого сервісного центру:

Підключення регистратора до програми 1С: Підприємство

Установка в торговой точке клиента

Програмування товарів у касовий апарат

Кому потрібен фіскальний реєстратор?

В Україні до недавнього часу фіскальний реєстратор був необхідним тільки для підприємців, які продають експортні вироби (алкоголь та табак). Постановлення ВР від 28.12.2014 всі підприємці III групи незалежно від того, продають вони алкоголь або ні, зобов’язані використовувати касові апарати начиная з 1 липня 2015 року, підприємці ІІ групи – з 1 січня 2016 при перевищенні річного обороту 1 млн. Грн. грн До того ж, підприємці, які встановлять і зареєструють фіскальний реєстратор у податковій події до 30 червня 2015 року, звільняються від перевірок до 1 січня 2017 року.

Види Регистраторов расчетных операций (фискальных регистраторів):

Фискальный регистратор
Фискальный регистратор – це чековий принтер з спеціальною платою та модемом або спеціальною флеш-пам’яттю всередині. Коли ви пробиваєте замовлення через програму автоматизації, фіскальний реєстратор друкує чек і одночасно передає дані про продаж в налоги через Інтернет (в модем реєстратора вбудований GSM або GPRS модуль) і записує продані товари та час продажу в фіскальну пам’ять. Практично всеми операціями реєстратора управляє комп’ютер.


Кассовый аппарат

Кассовый аппарат
Касовий апарат – це фіскальний реєстратор, який є автономним пристроєм, його неможливо інтегрувати з програмою автоматизації. На апараті потрібно пробувати суму замовлення та коду товару вручну при кожній продажі. Для цього в апараті попередньо завантажується список товарів та цін. Касовий апарат підходить для невеликих магазинів або відділів, також для торгових точок, де не встановлено комп’ютер з касової програмою або немає необхідності контролювати продаж через комп’ютер.


Список РРО, який пропонує наш сервісний центр:

Эта запись также доступна на: Russian