Про компанію

Компанія “Інтелект Технолоджіс” існує для того, щоб допомогти розвитку малого і середнього бізнесу! Свою місію ми реалізовуємо, впроваджуючи передові інформаційні технології і сервіс високого рівня для підвищення продуктивності, ефективності та надійності роботи бізнесу.

Ми пропонуємо нашим клієнтам послуги автоматизації бізнес-процесів, підтримку ERP, CRM, WMS систем. Впроваджуємо передові інформаційні технології для легкого і ефективного управління підприємством.

Здійснюємо підбір, встановлення та підтримку серверних систем, торгового і промислового устаткування.

Автоматизація обліку є однією з найважливіших складових сучасного бізнесу. У зв’язку з модернізацією самої галузі, а також розширенням організацій і збільшенням документообігу, ми впроваджуємо інноваційні технології, пов’язані з автоматизацією вашого бізнесу. За період діяльності у нас накопичився великий досвід в сфері автоматизації підприємств сфери торгівлі, послуг гостинності, громадського харчування та виробництва. Автоматизація дозволяє збільшити швидкість і якість обслуговування, оптимізувати робочі місця, швидко навчити персонал, створити захист комерційної інформації, знизити кількість і складність помилок персоналу, миттєво отримувати оперативну інформацію щодо діяльності підприємства, і звичайно ж істотно збільшити прибутковість і інвестиційну привабливість. Співпрацюючи з нами клієнти отримують можливість економити час і гроші, довіривши розробку і процес впровадження нашим фахівцям.

Эта запись также доступна на: Russian English