Вакансія “Сервісний інженер” Касова і торгівельна техніка. (Ужгород)


Ми – команда фахівців в IT-галузі. Ми впроваджуємо інноваційні продукти в різних сферах бізнесу. За 6 років роботи на ринку нами залишилися задоволені і продовжують з нами працювати більше 1000 клієнтів в більш ніж 30 різних напрямках бізнесу.
Наша мета – робити бізнес клієнта більш ефективним, впроваджуючи передові інформаційні технології.

Якщо ти любиш вирішувати нестандартні завдання, відчуваєш, що твоя робота і хобі – інженерні технології, готовий розвиватися професійно, ділитися своїми знаннями і враженнями з колегами, і трошки програмувати, тоді ця робота для тебе.

Кого ми візьмемо в команду:

Ми візьмемо людину, яка має практику у сервісі компютерної техніки, має чітке логічне мислення, великим плюсом буде вміння користувати діагностичним обладнанням. Людину, яка вміє вирішувати завдання якісно і в строк, вміє пояснювати складні речі простою мовою.

Ви отримаєте:

Ви отримаєте кратний професійне зростання завдяки практиці сервісу касових апаратів та торгової техніки. Отримайте доступ та навики роботи з сучасним обладнанням та програмним забезпеченням. Місцями ваша робота буде повязана з відділом програмування.

Отримайте нові знання в сфері комп’ютерних технологій, схем електротехніки. Доступ до внутрішньої бази знань і навчальних матеріалів.

Завдяки вивченню методик роботи з сучасними програмними і апаратними комплексами, ваша цінність на ринку як фахівця сильно виросте.

Вимоги:

  • Досвід сервісу компютерної техніки.
  • Базові навики діагностування проблем електричних схем.

Особистісні якості:

  • Цілеспрямованість
  • Здатність і бажання швидко навчатися
  • Вміння працювати в команді
  • Відсутність шкідливих звичок

Успішного кандидата очікує:

  • Конкурентний рівень заробітної плати, своєчасна її виплата;
  • Молодий креативний колектив.

Оплата:

Фінансова винагорода залежить від виконання вами плану робіт а також їх якості. Є гарантований мінімум, все інше залежить від вас. При нормальному навантаженні дохід повинен становити від 9 000 грн.

3 етапи випробувального терміну. 7 днів, 30 днів, 90 днів.
Для прийняття участь у конкурсі, надішліть будь ласка ваше резюме на електронну пошту office@intellect.co.ua. Ми надішлемо вам тести для визначення особистісних якостей.

Якщо для вас важливо розвиток, ви звикли працювати на результат і ви хочете попрацювати в дуже динамічною команді з дійсно цікавими завданнями, то ми вас чекаємо.