HR-сторінка

 

Ця сторінка для тих, хто шукає не прсото роботу, а  цікаву й складну роботу в творчому колективі.

Так, у нас працювати досить складно, оскільки наш вид діяльності потребує процесу постійного навчання і вдосконалення навичок, чіткого логічного мислення і в той-же час креативного підходу до вирішення різнопланових задач.

Ми – колектив молодих і наполегливих спеціалістів й експертів у галузі автоматизації малого й середнього бізнесу. Будь-який відділ вашого підприємства ми можемо виділити в окремий бізнес-процес, автоматизувати його рутинну частину надавши вам більше часу і сил зайнятися власне Бізнесом.

Наша місія – допомогти розвитку малого й середнього бізнесу підвищити свою ефективність шляхом провадження сучасних ІТ-технологій. Ми прагнемо допомогти власникам бізнесу в Україні досягти максимальної ефективності завдяки інтеграції новітніх технологічних і програмних рішень, адже технології справляються з більшістю рутинних завдань які стоять на шляху розвитку підприємства.

Ми організовуємо впровадження апаратних, програмних і методологічних рішень. Від автоматизації бізнес-процесів на підприємстві до технічної і консультаційної підтримки.

В наші дні працювати в динамічній ІТ-компанії – це престижно. Вас чекає постійна робота над новими ідеями і проектами, народженими від бізнесу і для бізнесу.

Процес постійного навчання – це не бонус або соцпакет, це наш постійний ритм роботи. З кожним новим реалізованим проектом ви отримуєте порцію досвіду у сфері програмування, навчання або бізнес-моделювання. Гаряча дискусія над проектами всередині компанії забезпечена ). Спілкування з підприємями, власниками бізнесу, генерація і вровадження нових технологічних ідей – це наша робота, наш стиль життя і мислення.

За час роботи в нашій компанії ви отримаєте таку кількість знань, що ваша ціна як спеціаліста або експерта на ринку виростає в кілька разів.

Основні наші цінності:

  • Позитивне мислення і проактивність
  • Бажання постійно навчатися і розвиватися
  • Команда. Повага і цінування команди.
  • Орієнтованість на результат. Процес – цікаво, а результат – важливо.
  • Чесність і відповідальність. Чесність у справах, відповідальність у обіцянках.
Кого ми раді бачити у своєму колективі:
 Ми будемо раді взяти в колектив чесну, енергійну і цілеспрямовану людину, націлену на отримання результату. Обовязково з бажанням постійно розвиватися. Цікавий досвід вам буде забезпечено. Нам буде цікавий ваш досвід роботи а також ми завжди раді поділитися власним досвідом.
Корпоративна база знань допоможе вам швидко ввійти в робочий процес і легко спілкуватися з членами колективу і замовниками.
Постійний і невпинний прогрес – це те що ми собою представляємо і те, що несемо нашим клієнтам. Прогрес у технологіях, прогрес у взаємовідносинах, прогрес у розвитку.
Кого ми не приймемо:
В першу чергу ми не приймемо в колектив людину, яка не готова брати на себе відповідальність.
Якщо ви сумніваєтеся у своїй чи нашій чесності.
Якщо ви не в силах довести справу до кінця або для вас не цікавий результат.
І звичайно ви не зможете в нас працювати, якщо вам важко навчатися. Навчатися постійно новому і щодня.
Які умови праці:
Невеликий але дуже дружній колектив.
Ваше робоче місце на ваш вибір (модель PC, вподобання)
Цифрова телефонія, мега-швидкий інтернет, знижки для працівників
Абсолютно нормований робочий день, ми цінимо структурність і час
Стандартний пакет – кава, чай, печенько
Умови оплати:
У нас неоіндустріальний підхід. Ми не платимо за “висідку штанів” але дуже добре оплачуємо результативну роботу. Ведіть проекти вдало і по оплаті вам позаздрить навіть ТОП-менеджер. Спробуйте подолати діючі рекорди наших працівників.
Цікаво? Напиши нам !

Эта запись также доступна на: Russian