Наш телефон: +38(050) 572-0-888
Menu

Автоматизація магазину

Kassa_300x300

У наш час автоматизація зачіпає всі великі сфери бізнесу. Сучасні комп’ютерні програми допомагають виконувати більшу частину рутинної роботи, ефективно керуючи основними і допоміжними процесами. Особливо актуальним є застосування систем автоматизації на підприємствах торгівлі, при цьому вони однаково ефективні як для великих торгових мереж, так і для малих магазинів. Якщо для великої компанії автоматизація торгових процесів розглядається вже як єдина правильна стратегія розвитку бізнесу, то для малої компанії – спосіб підвищення ефективності роботи, зміцнення ринкових позицій.

Поки ще не всі власники малих торгових підприємств усвідомили необхідність автоматизації магазина. Іноді існують припущення, що скромний розмір, невелика оборотність і асортимент товарів дозволяють вести весь облік в «зошиті». Без сумніву певна логіка в цьому є. Однак, сучасна модель ведення бізнесу вимагає більш чіткого управління підприємством і постійного контролю над бізнесом. За «старому» вирішити ці завдання практично неможливо. Якщо великі торгові підприємство можуть дозволити собі утримувати штат співробітників, які займаються аналітикою, реалізацією бізнес-стратегій, то невеликі фірми не мають можливості найняти додаткових співробітників для цієї мети. Тому в більшості всі питання по організації бізнесу, виробничі питання лягають безпосередньо на плечі власника компанії. При цьому слід пам’ятати, що помилки в цих ланках управління чреваті різного роду неприємностями. З цього випливає, що використання систем автоматизації для малих підприємств, заснованому на сучасному програмному забезпеченні, мало не важливіше, ніж для великої торговельної компанії.

Багато власників невеликих магазинів відкладають застосування сучасних технологій, мотивуючи свою позицію дорожнечею програмних продуктів. Але навіть приблизний підрахунок «з олівцем» дозволяють визначити, що збиток від незадоволених покупців, крадіжок персоналу, конфліктів з постачальниками значно перевищує вартість обладнання та програмного забезпечення для магазину. До того ж сучасні системи дозволяють зробити великий крок у перед не відволікаючись від стратегічних завдань.

Маючи великий досвід, наша компанія готова запропонувати різні варіанти автоматизації відділу логістики, бухгалтерії і робочого місця касира. Для себе ви зможете підібрати найбільш підходящі за ціною і функціоналу пропозиції.

Эта запись также доступна на: Russian