3CX IP-телефонія нового покоління

Новий рівень комунікацій

IP-телефонія 3CX

 
3CX – програмна АТС, заснована на відкритих стандартах, яка працює з поширеними IP телефонами, SIP операторами і шлюзами. Вона являє собою завершене рішення Об’єднаних комунікацій, включаючи веб конференції, індикацію статусів, софтфони, клієнти для смартфонів і багато іншого – за доступною ціною і без складної настройки, характерною для традиційних АТС.

Доступна ціна, проста установка і управління

Вартість 3CX визначається за кількістю одночасних викликів (комутацій), а не за кількістю користувачів. Це робить систему доступною при початковому придбанні і дозволяє легко розширюватися в майбутньому. АТС управляється через веб інтерфейс і працює на стандартній операційній системі, ще більше спрощуючи адміністрування. Установка займає лічені хвилини, і АТС вже готова до роботи на існуючому сервері. Вам навіть не потрібно окремий комп’ютер!

  • Підключення IP телефонів, SIP шлюзів і операторів за принципом Plug and Play
  • Ліцензується на комутацію, а не на користувач
  • Не вимагає виділеного сервера і може бути віртуалізувати

Об’єднані комунікації «з коробки»

Відразу після установки системи вам доступні ключові функції об’єднаних комунікацій: індикація статусів користувачів, факс і голосова пошта на e-mail, і миттєві повідомлення. Ці можливості помітно підвищують продуктивність праці співробітників. 3CX також включає інтегровану систему спільної роботи і веб конференцій, що працює з браузера. Детальніше.

  • Індикація статусів користувачів
  • Доставка факсів та голосової пошти на e-mail
  • Веб конференції для всіх співробітників

Софтфони для Mac, Windows, iOS та Android

Мобільність – інтегрована частина 3CX, оскільки система включає програмні телефони для Mac і Windows, а також клієнти для смартфонів iOS і Android. Відповідайте на корпоративні виклики зі смартфона або керуйте настільним IP телефоном в CTI (комп’ютерно-телефонна інтеграція) режимі. Скоротіть витрати на мобільний зв’язок, то підніміть продуктивність і мобільність співробітників без покупки додаткових ліцензій.

  • Використовуйте свій офісний номер десь завгодно
  • Просте управління користувачами
  • Інтеграція з Office 365, Google, Outlook і іншими системами!

Эта запись также доступна на: Russian