Наш телефон: +38(050) 572-0-888
Menu

Стандартні рішення 1С:Підприємство

Система програм «1С:Підприємство» призначена для вирішення широкого спектра завдань автоматизації управління й обліку та дозволяє побудувати індивідуальну інформаційну систему, що враховує завдання й особливості кожного підприємства.

У міру зміни вимог бізнесу й законодавства, прикладні рішення гнучко перенастроюються на нові умови, дозволяють легко збільшувати число користувачів. Прикладні рішення «1С:Підприємство» відрізняються швидкими темпами впровадження, у тому числі поетапного.

Усі ці переваги забезпечує прогресивна архітектура «1С:Підприємство»: єдина технологічна платформа й прикладні рішення на її основі. Відмінні якості такого підходу: гнучкість рішень, їх висока масштабованість, можливість швидкого впровадження й ефективного супроводу.

Високий ступінь адаптації «1С:Підприємства» до умов конкретного підприємства поєднується з усіма перевагами масового перевіреного продукту: централізованим удосконалюванням технологій, оперативним внесенням змін, пов’язаних із законодавчою базою, потужною методологічною й технологічною підтримкою відомої фірми.

Рішення BAS (Business automation software)

Програмні рішення лінійки BAS – це принципово новий підхід до управління вашим підкприємством. Оновлений не тільки інтерфейс програми, але й всі облікові модулі. Завдяки сучасній платформі, реалізований керований інтерфейс. Це означає що ви можете працювати з програмою як за допомогою класичної програмної платформи, так і через браузер і тонкий клієнт, підключатися до бази даних з будь-якого пристрою.

Модернізована бізнес-логіка відкриває ще більше можливостей дня налаштування бізнес-процесів в пограмі. Система стала більш адаптивною, керованою та зручною у користуванні. Система звітності пережила черговий виток еволюції, тепер ви можете всі звіти налаштовувати індивідуально під свої потреби і зберігати всі налаштування у індивідуальному сховищі, передавати налаштування світів іншим користувачам.

Ще більше інтерактивності, web-адаптивності, стабільності і зручності. Це те, що ви отримаєте у процесі роботи з програмами BAS.

BAS Бухгалтерія базова

Готовий інструмент для вирішення бухгалтерських завдань на невеликому підприємстві з одним робочим місцем бухгалтера

BAS Бухгалтерія

Готовий інструмент для вирішення бухгалтерських завдань на підприємстві.

BAS Бухгалтерія КОРП

Професійний інструмент бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, податкових документів, а також підготовки та здачі звітності